6. 4. 2023

Pro koho:
Sraz:   06. 04. 2023 v 09:00   před Lidlem u hlavního vlakového nádraží
Konec:   09. 04. 2023 v 18:00   na hlavním vlakovém nádraží
S sebou:   VZSS a jídlo do čtvrtečního oběda (včetně), 2 lahve s vodou (1 lahev minimálně 1,5 litru), věci na vícedenní výpravu, teplé a nepromokavé oblečení, pevnou obuv, noviny do bot se můžou velmi hodit, lžíci a dobrovolně plavky a ručník

Tradičně o velikonočních prázdninách vyrazíme na expedici do přírody. Tento rok budeme prozkoumávat krásy Novohradských hor. Nebude to ale ledajaká expedice, po několika leté pauze na ní znovu vyrazíme s naším spřáteleným oddílem vodních skautů Delfíny.

Naše doporučení:

Všechny věci mějte zabalené v jednom batohu a myslete na to, že je ponesete celou dobu na svých zádech a že taky ponesete nějaké společné jídlo nebo kus stanu.

Neberte si zbytečné věci (čím méně věcí tím lehčí batoh), nedoporučujeme si brát ešus (budeme používat hlavně kotlíky), svačinu si neberte v krabičce, nepodceňte správné sbalení batohu.

Hlavní organizátor:
ali.skaut05@gmail.com