15. 11. 2020

15. listopadu 2020
Hra ve Městech
Pro koho:
Sraz:   15. 11. 2020 v 16:00   pošleme odkaz do messengerové konverzace a na email
Konec:   v 19:00   Doma
S sebou:   VZSS a silně doporučujeme počítač s kamerou a mikrofonem (zkuste si obstarat), ale přinejhorším bude stačit chytrý telefon

Nejznamenitější cestovatel všech dob, Marco Polo, popisuje Kublaj chánovi krajiny a města, která nejsou na žádné mapě, jejichž znaky a tvary, věže, mosty, domy, ulice a společenské struktury jsou nám však přesto povědomé, jako by shrnovaly naše zkušenosti, poznatky a sny, neboť nejsou ničím jiným než „cestami do paměti“. Jejich podoba je neomezená, může mít tolik odlišných tváří, kolik jich má sám život ve svém trvání, zániku i věčné obnově. A my vyrazíme bloudit záhadnými městy v jeho stopách.

Celá expedice se bude odehrávat ve službě gather.town, kterou skauti vyzkoušel o podzimních prázdninách. Chvíli před začátkem pošleme odkaz pro připojení se.

V případě technických potíží buď pište nebo volejte Stopce či Tygrovi

Hlavní organizátor:
tygger@skaut.cz