10. 5. - 12. 5. Středisková výprava

Ahoj zvu vás na střediskovou výpravu , celé středisko se sejde na jednom krásném místě v Jesenicích na základní škole

Sraz v 17: 35 na hl. vlakovém nádraží

Konec v 17:54 na hl. vlakovém nádraží

Cena výpravy je 350Kč.

S sebou nezapomeňte zabalit:

Standardní vybavení na víkendovou akci. Večeři na pátek si zajistite  o zbytek se postaráme my  Důležité věci jsou: papír a tužka, přezůvky, vlastní ešus (jídelní nádoba), hrneček, skautský šátek. Malý batoh pro sebe (nebo velký batoh do skupinky), vlastní láhev na vodu o objemu alespoň 1 l, VZSS , 4 x papírové koule , kroj na sebe

Přihlašování probíhá nejpozději do 1.5.2019 a to na emailovou adresu psz@skaut.cz nebo osobně na schůzce vedoucímu.

Přihlášení je platné až zaplacením účastnického poplatku a to buď na účet střediska nebo hotově vedoucím vašeho oddílu. Pro platbu na účet prosím kontaktujte buď organizátory akce na psz@skaut.cz (nezapoměňte, uvést jméno dítěte a oddíl) nebo vedoucí z vašeho oddílu z obou zdrojů získáte číslo účtu a Váš unikátní variabliní symbol. Platbu na účet můžete zkontrolovat na www.skauti-doubravka.cz/ucet .

Organizuje: Pumeta