29. 6. - 14. 7. Tábor Zulonia 2019

všichni

Vyvrcholení skautského roku

Pozor! Vlčata a Světlušky letos na tábor odjíždí až třetí den ráno!

Skauti Sraz: v sobotu 29. 6. ráno v 7:30 u Kalahari klubovny, kde se budou nakládat věci; odjezd společně vlakem

Vlčata a Světlušky Sraz: v pondělí 1. 7. ráno v 8:30 na hlavním nádraží (kufry se do auta naloží tam)

Návrat všech: v neděli 14.7. v 17:15 zpět ke Kalahari klubovně

S sebou na sraz: svačinu a oběd na první den (večeře už společná), věci dle seznamu sbalené do kufru/batohu (skauti a roveři si možná nesou s sebou, vlčatům a světluškám věci povezeme) a malý batůžek na cestu (s pitím, svačinou, papírem a tužkou), 2 lístky na MHD/Plzeňskou kartu, kopii karty pojištěnce, potvrzení o
bezinfekčnosti!

Účastnický poplatek: 3.500 Kč (stravování, jízdné, ubytování, vybavení, rekvizity a materiál)

Pokyny k platbě včetně variabilního symbolu pro každé dítě už by měl mít jeden z rodičů na emailu. Pokud ne, ozvěte se co nejdříve Tygrovi a zkusíme mail poslat znovu nebo na jinou adresu.

Preferujeme platbu převodem , ale po domluvě je možná i v hotovosti.
Zaplatit poplatek a odevzdat přihlášky a potvrzení lékaře prosíme nejdéle do 11.6.

Místo konání: Louka v údolí Kosího potoka, poblíž Černošína (49.8211828N, 12.8376069E)

Adresa:
Tábor 39. Kalahari
349 58 Černošín

Dotazy a další informace u Tygra či Stopky

Zde je ke stažení vše potřebné, co jsme rozdávali:

Pokyny, seznam věcí a prohlášení o bezinfekčnosti (Bezinfekčnost by měla být podepsaná v den odjezdu)

Návod na ušití postele a kapsáře

Přihláška dítěte na tábor (Prosíme odevzdat pokudmožno do 11. 6.)

Potvrzení od lékaře (Platí 2 roky - možná vám tedy stále platí to minulé nebo např. ze školy v přírodě)

Trička na celotáborovou hru:

Každý si na tábor přiveze bavlněné tričko, ze kterého vyrobíme firemní uniformu. Mělo by mít zadanou barvu podle následující tabulky:

Organizuje: Tygr