Chcete odebírat newsletter?

30. 6. - 15. 7. Tábor 2018

všichni

Sraz: v sobotu 30.6. ráno v 8.30 u Kalahari klubovny, kde se budou nakládat věci; odjezd společně vlakem, roveři a skauti sraz v 7.30
Návrat: v neděli 15.7. v 17:00 do Plzně, opět ke klubovně
Místo: malebná loučka v jižní části Brd, poblíž Rožmitálu pod Třemšínem (49°34'51.312"N, 13°47'33.959"E)

Účastnický poplatek: 3.500 Kč (stravování, jízdné, ubytování, vybavení, rekvizity a materiál)
S sebou: svačinu a oběd na sobotu (začínáme vařit sobotní večeří), věci dle seznamu sbalené do kufru/batohu (skauti a roveři si nesou s sebou, vlčatům a světluškám věci povezeme) a malý batůžek na cestu (s pitím, svačinou, papírem a tužkou), 2 lístky na MHD/Plzeňskou kartu

Přihlášky a potvrzení od doktora je třeba odevzdat nejdéle do 31.5.
Platby (nejpozději do 14.6.)

Na transparentní účet:
Č.ú., 2100510242/2010
VS: 3901
zpráva pro příjemce: jméno/přezdívka účastníka
zda platba proběhla v pořádku lze zkontrolovat na webu
Hotově: na některé ze schůzek či jindy po domluvě
Faktura možná po domluvě – pro vystavení se prosím ozvěte do konce května.

Adresa:
Tábor 39. Kalahari
262 42, Rožmitál pod Třemšínem
Dotazy a další informace u Tygra či Stopky

Dokumenty ke stažení:

Seznam věcí, Pokyny, Prohlášení o bezinfekčnosti

Přihláška na Tábor

Potvrzení od Doktora o způsobilosti k účasti na zotavovací akci

Návod na ušití postele a kapsáře

Organizuje: Tygr

21. 8. - 26. 8. Puťák 2018

Starší Skauti, San

Výběrová akce plná zážitků

Tradice našeho letního putování je dokonce o pár let starší, než samotný oddíl, začli jsme totiž už v roce 2006. Tenkrát jsme hned po skončení tábora vyrazili na sever přímo z tábořiště u Třemešného pod Přimdou a za týden došli až k úpatí Krušných hor. Další rok jsme tam navázali a pokračovali dál, a stejně tak na každém dalším Puťáku. Takto postupně obcházíme celou naší zemi a užíváme si krásy pohraničních pohoří. Naposledy jsme přešli hřeben Javorníků.

Na Puťák tentokrát vyrazíme až ke konci prázdnin. Trasu a další detaily si společně zvolí putující. Pro navázání na oddílovou tradici jsou na řadě Bílé Karpaty nebo, z druhé strany, Český les.

Organizuje: